Oferta

zasady współpacy:

pic_1

zbiór reguł

dla lepszej współpracy

Wychodząc naprzeciw różnorodnym życzeniom naszych Klientów proponujemy w pełni elastyczny, dostosowany indywidualnie do potrzeb danego Klienta oraz zależny od jego wyboru, sposób rozliczenia z Kancelarią. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnych rozmów z Klientem i uzależniona jest od zakresu i rodzaju świadczonej pomocy prawnej. Kancelaria proponuje swoim Klientom cztery atrakcyjne rodzaje rozliczeń tj:

1. System wynagrodzenia ryczałtowego
Jest to zindywidualizowana oferta dostosowana do potrzeb klienta. Wraz z Klientem ustalone zostaje zapotrzebowanie na usługi prawne wraz z określoną stałą stawka miesięcznego wynagrodzenia Kancelarii w oparciu o zakres i specyfikacje zadań. Zaletą powyższego systemu stałe uzgodnione wynagrodzenie Kancelarii bez względu na ilość zleconych spraw i poświęcony czas pracy prawników.

2. System wynagrodzenia godzinowego
Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego na realizację zlecenia. System ten jest stosowany tak przy stałej stałej obsłudze prawnej jak i w sytuacjach, gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu i pracochłonności prac. Korzyścią takiego systemu jest zapłata przez Klienta wyłącznie za efektywny czas pracy Kancelarii. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia ustalona zostaje stawka wynagrodzenia za godzinę pracy Kancelarii, a klient otrzymuje jasne i przejrzyste rozliczenie.

3. System wynagrodzenia kwotowego
W tym przypadku ustalona zostaje indywidualnie z Klientem konkretna kwota wynagrodzenia za realizację zlecenia z uwzględnieniem obowiązujących w tym zakresie przepisów. System ten jest stosowany w sprawach, w których można określić zakres prac i ich wymiar czasowy.

Warunki współpracy oraz sposób rozliczeń ustalane są idnywidualnie z każdym Klientem, dlatego też możliwe jest ustalenia innego sposobu zapłaty wynagrodzenia za nasze usługi.

Nasza oferta

pic_2

Klient biznesowy

Stała obsługa prawna jest ofertą skierowaną do klientów prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów gospodarczych. Stała obsługa prawna polega na zapewnieniu przez Kancelarię kompleksowego doradztwa prawnego i prowadzenia spraw zleconych we wszystkich aspektach prowadzonej przez naszych Klientów działalności , niezależnie od ich skomplikowania i rodzaju.

zobacz więcej...

pic_2

Klient indywidualny

Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych. W swojej pracy napotykamy na szereg skomplikowanych zagadnień prawnych, co pozwala nam na bieżąco rozwiązywać problemy prawne w sposób spełniający oczekiwania naszych Klientów. ażda sytuacja w której znaleźli się nasi Klienci jest wyjątkowa a prawnicy naszej Kancelarii podchodzą do niej w indywidualny sposób.

zobacz więcej...

aktualności