Nasz zespół

  • zdjecie Dariusz Celej

    Dariusz Celej

    Adwokat, Wspólnik 

    E-mail: celej@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka: 607 619 725
    Skype: dc.celej

    opis zawodowy

  • zdjecie Wiesław Adamski

    Wiesław Adamski

    Adwokat, Wspólnik 

    E-mail: adamski@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka: 502 515 538
    Skype: dc.adamski

    opis zawodowy

  • zdjecie Anna Winnicka-Skalniak

    Anna Winnicka-Skalniak

    Adwokat 

    E-mail: winnicka@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka: 509 785 052
    Skype: dc.winnicka

    opis zawodowy

  • zdjecie Monika Zjawin

    Monika Zjawin

    Aplikant Adwokacki 

    E-mail: zjawin@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka: 500 044 472
    Skype: dc.zjwain

    opis zawodowy

  • zdjecie Natalia Szuster

    Natalia Szuster

     

    E-mail: szuster@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka:
    Skype: dc.szuster

    opis zawodowy

  • zdjecie Anna Fengler

    Anna Fengler

    Doradca podatkowy 

    E-mail: fengler@infodwokat.pl
    Telefon: 68 452 39 39
    Komórka:
    Skype: dc.fengler

    opis zawodowy

  • zdjecie Wioleta Skowrońska

    Wioleta Skowrońska

    Księgowość 

    E-mail: skowronska@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 452 39
    Komórka: 500 044 472
    Skype:

    opis zawodowy

aktualności