Nasz zespół

  • zdjecie Dariusz Celej

    Dariusz Celej

    Adwokat, Partner 

    E-mail: celej@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 607 619 725

    opis zawodowy

  • zdjecie Wiesław Adamski

    Wiesław Adamski

    Adwokat, Partner 

    E-mail: adamski@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 502 515 538

    opis zawodowy

  • zdjecie Anna Winnicka-Skalniak

    Anna Winnicka-Skalniak

    Adwokat, Partner 

    E-mail: winnicka@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 509 785 052

    opis zawodowy

  • zdjecie Jarosław Bezaniuk

    Jarosław Bezaniuk

    Radca prawny 

    E-mail: bezaniuk@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 668 190 308

    opis zawodowy

  • zdjecie Elżbieta Raczkiewicz

    Elżbieta Raczkiewicz

    Aplikantka adwokacka 

    E-mail: raczkiewicz@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 722 019 149

    opis zawodowy

  • zdjecie Anna Fengler

    Anna Fengler

    Doradca podatkowy 

    E-mail: fengler@infodwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka:

    opis zawodowy

  • zdjecie Barbara Lindenberg

    Barbara Lindenberg

    Kierownik Sekretariatu 

    E-mail: sekretariat@infoadwokat.pl
    Telefon: 68 320 20 00
    Komórka: 500 044 472

    opis zawodowy

aktualności

  • Gramy z Orkierstrą!

    Dnia 14.01.2018 r. adw. Anna Winnicka - Skalniak oraz adw. Dariusz Celej uczestniczyli w 3 Orkiestrowym Lubuskim Maratonie Indoor Cycling.

  • Nowe przepisy dla kierowców

    Od 24 lipca 2015 zmieniły się przepisy, umoziwaja one odebranie kierowcy prawa jazyd do 3 miesięcy...

  • Zmieniamy godziny pracy

    Od stycznia 2015 roku asza kancelaria jest do Państwa dyzpozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

zaufali nam